Sunday 29 Nov 2015
Print

Line-tants

Line-tants


Line-tants on pärit Ameerikast, mis ei vaja partnerit ega eelnevat tantsuoskust. Seda tantsitakse tänapäeval väga erinevate muusikate järgi.
Line-tantse on maailmas tuhandeid, seega ka valikuvõimalusi. On lihtsamaid ja kiiresti omandatavaid, aga ka väga keerukaid, mille õppimiseks on tarvis eelnevaid tantsulisi oskusi, kehakooli jne. Line-tants on suurepärane meelelahutuse ja treeningu ühendus, annab mõnusa füüsilise koormuse, arendab koordinatsiooni, rütmitunnet ning pakub ühtlasi hea võimaluse enese liigutamiseks. Eestis toimus esimene avalik line-tantsu õpetamine 27-dal okt 1997 “Guitar Safaris”, mida peetakse ka line-tantsu sünnipäevaks Eestis. Pärast seda hakati line-tantsu eestis regulaarselt õpetama.

Line-tantsu grupp alustas tööd 2006 aasta sügisel. See on tants iseendale, et ennast hästi tunda ja põhjus pimedatel õhtutel kodust välja tulla. Line-tants on jõukohane kõigile, kes ennast veidike liigutada tahavad. Hea uudis on see, et siin pole vaja partnerit vaid ainult tahet tantsida.

Treeningud toimuvad teisipäeviti kell 19:00 KÜG väikeses spordisaalis.

Juhendaja Tiina Kaev

telefon: 515 6996
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.